Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

První trailer k novému filmu „Mocný vládce Oz“ je na světě!30.07.2012

Studio Walt Disney Pictures představil první trailer k novému filmu Mocný vládce Oz! Snímek, jehož hlavním hrdinou je Oscar Diggs, který se dostane z Kansasu do Země Oz, vstoupí do českých kin na jaře 2013.

oz
Foto: Walt Disney Pictures
 

Fantastické dobrodružství Mocný vládce Oz (v originále "Oz The Great and Powerful") od společnosti Walt Disney Pictures v režii hororového tvůrce a autora Spidermana Sama Raimiho ztvárňuje nejmilovanější postavu – Čaroděje ze země Oz od L. Franka Bauma.

Když se Oscar Diggs, druhořadý cirkusový kouzelník s pochybnou morálkou, dostane z prašného Kansasu do životem pulsující Země Oz, myslí si, že vyhrál v loterii, dokud nepotká tři čarodějky - Theodoru (Mila Kunis), Evanoru (Rachel Weisz) a Glindu (Michelle Williams).

Čarodějky si rozhodně nemyslí, že Oscar je tím věhlasným čarodějem, kterého všichni očekávají. Náš hrdina, který se nechtěně zaplete do velikých problémů, kterým čelí Země Oz a její obyvatelé, musí přijít na to, kdo je dobrý a kdo zlý - a to předtím než bude příliš pozdě. Oscar, který použije své magické umění iluze, vynalézavost – a dokonce i trochu kouzel – se nezmění jen ve věhlasného a mocného Čaroděje ze Země Oz, ale také v lepšího člověka ...

V hlavní roli filmu, který bude mít premiéru 7. března 2013, se objeví americký herec James Franco. 

 

Nejnovější články:

Kategorie:
Aktuality

Sdělte svůj názor na článek ostatním

Sdělte svůj názor na postavu ostatním
TOPlist