Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Akta P

Fandím

6 fanoušků

583.místo

Akta P je australský animovaný seriál z roku 2002 režiséra Davida Evanse. Seriál je už podle názvu jistě inspirován seriálem pro dospělé s názvem Akta X. V tomto seriálu hlavní hrdinové Mulder a Scullyová řeší nevysvětlitelné záhady, které hraničí s lidským chápáním. Ovšem i děti mají právo na seriál, který řeší různé záhady, a právě proto je tu seriál Akta P, v němž hlavní hrdinové obdobně jako Mulder a Scullyová řeší různé záhady, únosy atd., které se ale odehrávají v pohádkovém světě. Také v pohádkovém světě se dějí různé nepravosti, proti kterým je třeba zasáhnout. Únosy, krádeže, pohřešování a jiné věci mohou potkat i pohádkové bytosti. Pro tento případ je tu dvojice detektivů, kteří se nebojí kouzelných věcí, čar a kouzel a jsou vždy ochotni pomoci.

 

Hlavní hrdinové seriálu - Johny Legenda a Chris Andersonová.

Děj seriálu Akta P

Hlavní hrdinové Chris Andersonová a Johny Legenda jsou detektivové pohádkové policie, kterou si volají na pomoc pohádkové bytosti v nesnázích. Johny je typický hezoun, který dřív jedná, než myslí, a proto se často dostane do potíží, ze kterých mu ale vždy pomůže jeho policejní parťačka Chris, chytrá a cílevědomí žena. Jejich mrzutý šéf ví, že oba jsou ve svém oboru nejlepší, proto je vždy posílá do akce.

Jejich cíl je jasný- zachránit pohádku a dostát tak šťastnému konci. V jejich policejních pátráních jim  pomáhá žabák Clode, který si myslí, že je zakletý princ a snaží se o to, stát se člověkem. Vtipný seriál přináší zcela nový pohled na pohádky, protože i pohádkové bytosti se  mohou dostat do problémů, ze kterých jim dokáže pomoci pouze pohádková policie v čele s Johnym a Chris.

 

Johny a Chris vyšetřují další záhadu.

Jednotlivé díly seriálu Akta P

1.  Pinocchio: Loutka v nebezpečí

2.  Záhada žabího prince

3.  Sněhurčin černý den

4.  Nepolíbená Šípková Růženka

5.  Malér s domečkem tří prasátek

6.  Záchrana císařových nových šatů

7.  Velké trable malého krejčíka

8.  Hodní, zlí a ošklivé káčátko

9.  Malér s kráskou a zvířetem

10. Poslední stéblo Rumpelstilskina

11. Skleněný střevíček

12. Útrapy cínového vojáčka

13. Záhada brémských muzikantů

14. Ani hrášek pro princeznu


Videa k pohádce Akta P (1)


Akta P - Pinocchio: Loutka v nebezpečí

Akta P je animovaný seriál vyprávějící o pohádkové policii, která dohlíží na to, aby pohádky dopadly tak, jak mají. Copak se to stalo, to snad né, ...

Zobrazit všechna videa (1)

Písničky k pohádce Akta P (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist