Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Animáci

Fandím

74 fanoušků

133.místo

Warner Bros představil v roce 1993 trojici bláznivých sourozenců, kteří v animovaném seriálu Animáci pobaví nejen malé, ale i velké diváky.

 

Povedené trio sourozenců Warnerových

Povedené trio sourozenců Warnerových 

 

Děj seriálu Animáci

„Jsme animáci vážení, cvoci řádně praštění. Tak se usaď na křesle, teď chechtat budeš se. My animáci jsme….“ Už jen podle této úvodní znělky je hned všem jasné, že s touhle partičkou bude pořádná legrace. Bratři Warnerovi – Yakko, Wakko a jejich sestra Dot způsobili mnoho zmatku, a tak byli zavřeni do vodárenské věže Warner Bros. Podařilo se jim ale uniknout a spolu se svými kamarády zažijí pěkně legrační dobrodružství.

V seriálu se také objevují postavy jako jsou Rudla s Kápou. Jsou to dvě bílé laboratorní myšky, které mají jeden cíl – vládnout nad světem, což se jim ale moc nedaří. Dále se v seriálu objevuje veverka Kecka – starší dáma, se kterou se ale rozhodně nudit nebudete, pejsek Očko, který musí neustále zachraňovat malou holčičku Minku a Rita – kočka, která velmi ráda zpívá. S animáky tedy nudou rozhodně trpět nebudete.

 

Yakko, Wakko a Dot zažijí spoustu dobrodružství

Yakko, Wakko a Dot zažijí spoustu dobrodružství


Videa k pohádce Animáci (1)


Animáci - Hipíci na holičkách

Nahlédneme společně do jedné hroší rodinky. Rodinka příjde o služku a tak se pan Hroch a paní Hrošice sami pustí do úklidu.

Zobrazit všechna videa (1)

Písničky k pohádce Animáci (1)


Zobrazit všechny písničky (1)

Postavy (3)

Yakko

28 fanoušků

Fandím Detail postavy

Dot

21 fanoušků

Fandím Detail postavy

Wakko

19 fanoušků

Fandím Detail postavy

Zobrazit všechny postavy (3)

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (6)


Zobrazit všechny omalovánky (6)

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist