Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Holly a její přátelé: Narozeninová párty

Fandím

14 fanoušků

443.místo

Holly a její přátele: Narozeninová oslava je animovaná americká pohádka z roku 2005 režiséra Maria Piluna. Se sympatickou blondýnkou Holly se můžeme setkat hned v několika filmech, kde Holly prožívá dobrodružství, v nichž nesmí chybět ani její nejlepší kamarádky. V díle Narozeninová oslava si Holly vezme za úkol připravit oslavu tety Jesse, na kterou nezapomene.

 

Holly a její nejlepší přítelkyně Amy a Carrie

Holly a její nejlepší přítelkyně Amy a Carrie

Děj pohádky Holly a její přátelé: Narozeninová oslava

Holly se společně se svým bratrem Robbiem, pejskem Dudl a maminkou vydávají k tetě, která bude mít zanedlouho narozeniny. Její manžel David se rozhodl uspořádat Jesse narozeninovou oslavu a příprav se ihned s radostí ujala Holly. Na vesnici má Holly své kamarádky Amy a Carrie, které ihned do narozeninových příprav zapojí.

Její mladší bratr Robbie se zatím společně s Kylem pokouší vynalézt komunikátor, kterým by mohli komunikovat s mimozemšťany. Holly si o svém bratrovi myslí, že je divný a nechce, aby pořád dokola mluvil o mimozemšťanech. Lidé si pak budou myslet, že je divná i ona.

Marně jí ale maminka říkala, že nezáleží na tom, co si myslí ostatní, ale co si myslí každý sám o sobě. Mezitím má teta Jesse moc práce s pečením koláčů a její manžel David místo toho, aby jí pomáhal, tak koláče ujídá. Jesse si z něj udělá legraci a sešije mu oblečení, aby si myslel, že přibral a přestal jíst koláče. Jesse má tolik práce, že si nevšimne, že její okolí pro ni chystá velkou oslavu.

Holly se snaží, aby bratr přestal myslet jen na mimozemšťany, a tak společně s holkami vystříhají obří kolo v kukuřici, aby si Robbie myslel, že tu mimozemšťané už byli. Robbie je z toho ale zklamaný, protože ho mimozemšťané nenavštívili a na Holly se rozzlobí i Amy, která v mimozemšťany také věřila.

 

Holly, Amy a Carrie založily tajný spolek Ahoj holky

Holly, Amy a Carrie založily tajný klub Ahoj holky

 

Holly pochopila, že udělala chybu, že každý má právo věřit v to, co chce a ona by to měla respektovat. Holly se Amy omluví a společně s Carrie založí tajný klub Ahoj holky, kde si budou říkat jen pravdu. Robbie s Kylem se snaží v kukuřici nalézt stopu po mimozemšťanech a málem je přejede kombajn, kdyby kluky Holly nezachránila.

Holly se omluvila také svému bráškovi a narozeninová párty mohla začít. Oslava byla vskutku velkolepá a Jesse na ní hned tak nezapomene. Holly jí zazpívala píseň a nechala upéct obří dort. S Holly se můžeme setkat také v dalších dílech.

 

Holly se svými přáteli zažívá různá dobrodružství

Holly se svými přáteli zažívá různá dobrodružství

Holly a její přátelé: Vánoční přání

Vánoce jsou tu! Holly a všichni její kamarádi ve městě oslavují. Kyle je oblečen za Mikuláše, Robbie je skřítkem a Cheddar zůstává sám sebou - prasátkem. Bohužel ale nemají všichni ve městě radostnou vánoční náladu. Holly, Amy a Carrie se setkají se smutnou mladou vdovou a jejími dvojčátky a rozhodnou se, že je za každou cenu rozveselí.

Holly a její přátelé: Navždy přátelé

Holly a holky se seznámí a skamarádí s čarodějkou města a dozvědí se, že tato milá stará paní je přítelkyní Hollyny babičky, a nyní se dostala do velkých nesnází. Všechny si rychle Anabellu oblíbí a rozhodnou se, že jí pomohou. Holly svolá všechny své kamarády a kamarádky na pomoc a společně chtějí vyřešit velký Anabellin problém. Zdalipak se jim to podaří?


Videa k pohádce Holly a její přátelé: Narozeninová párty (1)


Holly a její přátelé: Narozeninová párty

Holly a její přátelé: Narozeninová párty je americký animovaný film. Dnes má teta Jesse narozeniny a Holly je celá nervózní, když pomyslí na to, ...

Zobrazit všechna videa (1)

Písničky k pohádce Holly a její přátelé: Narozeninová párty (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (8)


Zobrazit všechny omalovánky (8)

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist