Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Karcoolka

Fandím

60 fanoušků

170.místo

Příběh dívky v červené čepičce zná snad každé dítě. Karkulka nese babičce dobroty v košíčku, ale na cestě ji potká vlk, který ji chce sežrat. Ovšem Karcoolka režisérů Coryho Edwardse, Todda Edwardse Tonyho Leecha z roku 2005 přináší nový a zábavnější verzi holčičky v červené hučce.

 

Karcoolka rozvážela po lese dotíky, které pekla babička

Karcoolka rozvážela po lese dortíky, které pekla babička

 

Děj pohádky Karcoolka

Karcoolka jde k babičce s košíčkem. V posteli ale místo babičky leží Vlk, kterého Karcoolka odhalí. Najednou vyskočí ze skříně svázaná babičky, ale v zápětí do chaloupky oknem skočí dřevorubec. Stal se zločin? A má tahle aféra něco společného s cukrářským banditou, který řádí v lese? To si vezme za úkol vyřešit detektiv Nicky Skokan.

Hlavní hrdinové jsou vyslýcháni a vypráví svůj příběh. Karcoolka jako každý den rozvážela babiččiny dortíky po lese. Ve svém domečku ale našla kámen, na kterém stálo: „Jsi další.“ Karcoolka se zalekla a chtěla odvézt knihu receptů do bezpečí k babičce do hor. Ačkoli jí babička po telefonu řekla, že je na cestu ještě malá, Karcoolka se stejně vypravila za babičkou.

 

V posteli na Karcoolku čekal převlečený vlk

V posteli na Karcoolku čekal převlečený vlk

 

Když jela lanovkou, jel společně s ní králík Bongo. Náhle ale Karcoolka z lanovky vypadla a spadla do lesa, kde narazila na veverku Breptu a Vlka. Vlka se lekla, ale protože ovládala karate přemohla ho a dostala se až k babičce. Místo babičky byl ale v posteli vlk a dál už to známe.

Vlk měl ale jinou verzi. Navíc Nicky Skokan Vlka dobře znal, protože to byl známý novinář. Jako novinář chtěl Vlk vypátrat cukrářského banditu a myslel si, že je to Karcoolka. Vlk proto Karcoolku pronásledoval a zjistil, že jde k babičce. Cestu do babiččiny chaloupky mu poradil králík Bongo, který byl náhodou poblíž. Vlk se převlékl za babičku …..

Teď přišel na řadu dřevorubec Horst. Ten se do domečku dostal úplnou náhodou. Horst byl herec a měl hrát dřevorubce v jedné reklamě. Horst kromě toho jezdil se schnitzelmobilem, který mu ale někdo vykradl. U loupeže byl ale opět Bongo. Horst šel v sobě hledat dřevorubce, protože postoupil do 2. kola reklamy, ale jedna z klád se uvolnila a když před ní prchal, prolétl oknem domečku a se sekerou v ruce stál před Karcoolkou, Vlkem a svázanou babičkou.

 

Celým případem se zabývala policie

Celým případem se zabývala policie

 

Podezřelá teď už byla jen babička, která ale k podivu všech pěstovala extrémní sporty a v ten den měla závod. Před závodem ji poprosil o podpis králíček Bongo, a pak měla babička co dělat s bandou Rusů, kteří jí šli po krku. Babička jim ale unikla a díky padáku se dostala komínem do domečku. Padák se ale zamotal do větráku a omotal celou babičku a ohodil ji do skříně. Proto babička byla ve skříni svázaná.

Kdo je tedy zloděj? Nicky Skokan svoji dedukcí zjistil, že zloděj a cukrářským banditou není nikdo jiný než králík Bongo. Karcoolka zklamaná z toho, že jí babička lhala odešla do lesa, kde viděla králíka Bonga. Karcoolka ho pronásledovala až do jeho úkrytu a chtěla mu vzít knihu receptů.

 

Karcoolka na své cestě za babičkou narazila na zpívajícího kozla

Karcoolka na své cestě za babičkou narazila na zpívajícího kozla

 

Bongo ji ale svázal a dal do lanovky plné dynamitu. To už ale babička a ostatní věděli, kam Bongo zmizel a rozhodli se Karcoolku zachránit. Odvážná babička Karcoolku zachránila a Bongo se svými ruskými pomocníky skončil ve vězení.

Nicky navíc babičce, Vlkovi a Karcoolce nabídl spolupráci s tajnou organizací, která dohlíží na to, aby měly všechny příběhy šťastné konce. Karcoolka a spol. to vzali, protože všichni přece mají rádi šťastné konce.

S Karcoolkou se ale ještě neloučíme. V roce 2011 bylo natočeno pokračování Karcoolka 2

 

Karcoolku několikrát zachránila její červená čapka

Karcoolku několikrát zachránila její červená čapka

 

Karcoolka 2

Karkulka je dnes slušná puberťačka, není to žádná slečinka, vždyť právě dokončila svůj bojový výcvik. Babička už dávno nesedí doma a neplete čepice – v zimě brázdí sjezdovky, v létě nějaký ten seskokový adrenalin. Jen si občas ujede na pořádném pečení. No a vlk? Žijeme přeci v civilizované době. Investigativní reportér s všeobecným rozhledem.

Tato elitní zásahová jednotka se vydává na nebezpečnou misi. Záchrana Jeníčka a Mařenky, kteří byli uneseni za záhadných okolností, nebude snadná. Karkulka a její tým musí nasadit všechny své trumfy, aby uspěli. Cool mise začíná.


Videa k pohádce Karcoolka (3)


Karcoolka - Kofein je bezva

Vlk potřebuje od Veverky nějakou tu práci, aby ji pořádně povzbudil nechá ji vypít kafé, které Veverku pořádně povzbudí. Inu kofein je bezva.


Karcoolka - Vo co jde?

Vlk omylem špehuje dvě housenky, které se na něj oboří slovy: "Vo co jde?"


Karcoolka - Zpívající kozel (písnička)

V animovaném příběhu Karcoolka uvidíme zpívajícího kozla.

Zobrazit všechna videa (3)

Písničky k pohádce Karcoolka (0)


Přidej písničku

Tapety (2)


Zobrazit všechny tapety (2)

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (9)


Kofein je bezva!!!


To je ten problém s vámi medvědy. Vždycky bručíte u špatnýho stromu.


Vk: Děláš si ze mě ovce?

Zobrazit všechny hlášky (9)

TOPlist