Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Král lenochů

Fandím

11 fanoušků

480.místo

Česká pohádka Král lenochů se poprvé objevila na televizních obrazovkách v roce 1989. Film zrežíroval pan Vojtěch Štursa a v hlavních rolích uvidíme třeba Karla Mišurce, Viktora Skálu, nebo Zuzanu Krupicovou. Veselý příběh Král lenochů tak určitě pobaví nejen malé, ale možná i velké diváky.

 

král lenochů

Opravdu trpí Mates tajemnou nemocí?

 

Děj pohádky Král lenochů

Hlavní postavička pohádky Král lenochů se jmenuje Mates. Dřív býval tenhle hoch docela pilný a rád se vším pomáhal, jednoho dne se mu ale práce nějak znelíbila a tak raději začal pořádně lenošit! Jenomže jeho hodná a starostlivá manželka, paní Barka, nedá na svého milého dopustit a věří, že ho ovládla nějaká tajemná choroba….

Pak se ale náhle stane něco nečekaného. V sousedním městečku se totiž usadí vzdělaný učenec a po celém kraji roznese zprávu, že hledá toho nejlínějšího ze všech lenochů…! Inu, to se ví, že se tahle novina donese až k Matesovi a ten se rozhodne, že titul krále lenochů prostě musí vyhrát! A přesně v tu chvíli také milá Barka pochopí, jakou zvláštní nemocí to vlastně její muž trpí….

 

král lenochů

Získat titul nebude jen tak...

 

Pohádka Král lenochů je plná zábavných hlášek, smíchu a v neposlední řadě také nečekaných situací! V soutěži o titul, do které se mimo jiné přihlásila spousta uchazečů, totiž v jedné chvíli nastane překvapující změna…. Jaká? To se dozvíte, když se na tenhle veselý příběh podíváte až do samého konce.


Videa k pohádce Král lenochů (1)


Král lenochů

Král lenochů je veselá česká pohádka.

Zobrazit všechna videa (1)

Písničky k pohádce Král lenochů (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist