Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Létající králík

Fandím

2 fanoušci

667.místo

Maďarská kreslená pohádka Létající králík vznikla v roce 1978 a její režie se ujal pan Zsolt Richly. Postavička roztomilého králíčka zavede všechny děti do světa neobyčejného dobrodružství a zábavy…. Seriál byl natočen podle předlohy paní Veroniky Marék a nabídne spoustu sice krátkých, ale o to víc veselých epizod.

 

létající králík.

Králík začíná den rozcvičkou.

 

Děj pohádky Létající králík

Hlavním hrdinou pohádky je trochu neobvyklý králíček, který má zelené tělíčko a červenobílé uši. To ale není jediná podivnost, kterou tohle zvířátko vyniká. Jak můžeme všichni poznat už z názvu pohádky, tenhle králík umí také létat a tak vždycky, když se chce zažít nějaké dobrodružství, stačí mu proměnit své dlouhé uši v pořádné vrtulky….

 

létající králík.

Holčička čeká na rozveselení...

 

Létající králík jinak žije na půdě v jednom zapomenutém kufru, kde si vytvořil pěkný pelíšek z ponožek a ostatních věcí. Každé ráno rád z pelechu vyskočí a po pořádné rozcvičce letí obhlídnout svět.

V jedné epizodě se tak třeba společně s ním vydáme na pískoviště, v jiné zase uděláme radost malé holčičce, která zapomněla své plyšáky. Létající králík je zkrátka seriál plný laskavosti a usměvavých situací, který si jistě oblíbí spousta malých diváků.


Videa k pohádce Létající králík (2)


Létající králík - Divadlo

Létající králík (A Kockásfülü Nyul) je maďarský animovaný seriál pro děti.


Létající králík - Uličník s míčem

Létající králík (A Kockásfülü Nyul) je maďarský animovaný seriál pro děti.

Zobrazit všechna videa (2)

Písničky k pohádce Létající králík (0)


Přidej písničku

Obrázky (0)


Přidej obrázek

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

Fanklub (2)


Celý fanklub (2)

TOPlist