Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Malý televizní kabaret

Fandím

41 fanoušků

243.místo

Veselý český pořad Malý televizní kabaret byl natočen v roce 1977 a jeho režie se ujali pánové Jiří Adamec a Petr Obdržálek. Pohádka ale i po mnoha letech od svého vzniku láká svou dobrotou a originálním humorem a tak si ji jistě oblíbí mnoho malých diváků. V hlavních rolích se můžeme těšit na Pavla Zedníčka, Štěpánku Haničincovou, Josefa Dvořáka, nebo třeba Jitku Molavcovou.

 

malý televizní kabaret

Jitka Molavcová a Josef Dvořák na cestách.


Děj pohádky Malý televizní kabaret

Zábavný pohádkový pořad Malý televizní kabaret nabídne všem divákům spoustu úsměvných scének, písniček a vyprávění…. Všichni moderátoři se navíc v průběhu show převlékají do různých veselých kostýmů a celou scénu dotvářejí bláznivé kulisy. Malý televizní kabaret tak určitě pobaví a potěší mnoho nejen malých, ale možná i velkých diváků.

A na co že se tedy můžeme těšit? V jedné epizodě třeba uvidíme zmatenou pohádku o Čertovi a Káče, v jiné se podíváme na příběh o princezně, kterou chtěli hned tři princové, nebo si poslechneme zajímavé povídaní o malém René Dlabancovi.

 

malý televizní kabaret.

Další z veselých scének v pořadu Malý televizní kabaret.

 

Také si můžeme se všemi zazpívat spoustu melodických a veselých písniček o vynálezcích a vynálezech, o pytli splněných přání, nebo třeba lahodných sýrech. V Malém televizním kabaretu se zkrátka pro každého něco najde…!


Videa k pohádce Malý televizní kabaret (2)


Malý televizní kabaret - Čert a Káča

Pohádku Čert a Káča uvidíme v dětském pořadu Malý televizní kabaret. V hlavních rolích Jitka Molavcová a Pavel Zedníček.


Malý televizní kabaret - Štěpánka Haničincová vypráví ...

Štěpánka Haničincová bude vyprávět pohádku na rotopedu.

Zobrazit všechna videa (2)

Postavy (0)

Zobrazit všechny postavy (0)

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist