Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Mickey Mouse

Fandím

107 fanoušků

98.místo

Mickey Mouse, někdy Myšák Mickey, je známá kreslená postavička z dílny Walta Disneyho, která byla vytvořena v roce1928. Poprvé se Mickey Mouse objevil ve filmu Plane Crazy z roku 1928, kde se objevila poprvé i jeho přítelkyně Minnie. Za dobu své existence si tahle černá myš získala řadu příznivců a dočkala se také hvězdy na hollywoodském chodníku slávy.

 

Mickey Mouse ja hlavní hrdina stejnojmenného seriálu

Mickey Mouse ja hlavní hrdina stejnojmenného seriálu

 

Děj seriálu Mickey Mouse

Oblíbená černá myš Mickey Mouse zažívá ve stejnojmenném seriálu řadu dobrodružství, v nichž nesmí chybět legrace a vtip. V seriálu se kromě Mickeyho objevují také další oblíbené a známé postavičky z dílny Walta Disneyho. V seriálu se tak můžeme setkat s Kačerem Donaldem, psem Plutem nebo milou a krásnou Minnie Mouse.

V jednom z dílu přijde Mickey Mouse se svým psím kamarádem Plutem do lovecké chaty. Je zima a oba by se rádi zahřáli. Chtějí roztopit kamna, což bude ale pěkný oříšek. V kamnech se totiž usadili dvě vychytralé veverky, které se přítomnost obou vůbec nelíbila.

 

Mickeyho dobrým kamarádem je pes Pluto

Mickeyho dobrým kamarádem je pes Pluto

 

O dvou veverkách v kamnech věděl jen Pluto, který se drzých veverek chtěl zbavit, a tak ochotně Mickeymu nosil dřevo na podpal. Jenomže veverky každou zápalku ihned sfoukly. Mickey šel ven nasekat dříví a Pluto začal honičku na veverky. Když je honil, uvízl čumákem v pušce, která vystřelila.

Pluto leknutím omdlel a potřeštěné veverky vylily na ležícího Pluta kečup. Když se Mickey vrátil uviděl svého kamaráda s puškou v ruce a břichem od kečupu. Myslel si, že je mrtvý. Pluto se ale probral a když viděl kečup na svém těle, myslel, že je raněn a začal naříkat. Mickey popadl Pluta a utíkal s ním pro pomoc. Veverky tak dosáhly svého a obou se zbavily.

Kromě seriálu Mickey Mouse existuje také seriál Mickeyho klubík, což je zábavný pořad pro děti, kde se setkáme také s dalšími Mickeyho přáteli a společně podnikneme různé výpravy, při nichž nám budou nápomocny kouzelné myška věci.


Videa k pohádce Mickey Mouse (124)


Mickey Mouse – Pluto’s Christmas Tree (118.díl)

Mickey Mouse je americký animovaný seriál, který se natáčel od roku 1928. Myšák Mickey pochází z produkce Walt Disney. Díl Pluto's Christmas Tree. ...


Mickey Mouse – The Jazz Fool (11.díl)

Mickey Mouse, někdy Myšák Mickey, je známá kreslená postavička z produkce Walt Disney. Dnešní díl má název The Jazz Fool. Jazzový hudebník Mickey ...


Mickey Mouse – Mickey's Choo-Choo (10.díl)

Mickey Mouse, někdy Myšák Mickey, je známá kreslená postavička z produkce Walt Disney. Dnešní díl má název Mickey's Choo-Choo. Strojvedoucí Mickey si ...

Zobrazit všechna videa (124)

Tapety (12)


Zobrazit všechny tapety (12)

Omalovánky (9)


Zobrazit všechny omalovánky (9)

Hlášky (0)


Přidej hlášku

Odkazy

Mickey Mouse na Gamestation.cz - Myšák Mickey bude v PC hře plnit nejen různé úkoly, ale také objevovat krásný pohádkový svět

Mickey Mouse na Wikipedii
Mickey Mouse na CSFD
Mickey Mouse na IMDB
Mickey Mouse na FDB
Mickey Mouse na anglické Wikipedii

Související články

Disney Channel odvysílá kreslený seriál Mickey Mouse!
Nejmenší diváci budou moci příhody slavného myšáka vidět každou sobotu a neděli v 10:55!
Celý článek
Myšák Mickey na filmovém plátně poprvé promluvil před 85 lety!
Dne 18. listopadu měl premiéru snímek Parník Willie, což byl vůbec první animovaný film opatřený zvukem!
Celý článek
Filmové studio Walt Disney slaví 90 let od svého založení!
Dne 16. října 1923 si Walt Disney spolu s bratrem Royem oficiálně zaregistrovali společnost The Disney Bros. Cartoon Studio!
Celý článek
Mickey Mouse slaví neuvěřitelných pětaosmdesát let!
Slavný Myšák Mickey se před 85 lety poprvé objevil na filmovém plátně!
Celý článek
Myšák Mickey přivítá děti v seriálu Mickeyho klubík!
Diváci se mohou těšit na mnoho známých postaviček z pohádek Walta Disneyho!
Celý článek
Mickey Mouse: Již 84 let na filmovém plátně!
Mickey Mouse se před 84 lety poprvé objevil na filmovém plátně. Z myšáka se stala nejpopulárnější animovaná postavička na světě!
Celý článek
TOPlist