Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Míša Kulička

Fandím

104 fanoušků

100.místo

Český loutkový seriál Míša Kulička vznikl na motivy příběhů pana Josefa Menzela a jeho režie se chopila paní Libuše Koutná. V rolích dabérů uslyšíme třeba Helenu Štáchovou, Vladímíra Hrubého, nebo Josefa Větrovce. Překrásná pohádka o nezbedném medvídkovi láká už po mnoho desetiletí další a další diváky, tak se pojďte podívat i vy….

 

míša kulička.

Míša Kulička se svojí maminkou...

 

Děj pohádky Míša Kulička

Hlavním hrdinou seriálu je malý nezbedník Míša Kulička, se kterým se určitě jen tak nestihneme nudit. Jeho příběhy jsou totiž plné zábavy, laskavosti a občas samozřejmě i nějakých těch lumpáren. Společně s ním, jeho maminkou, kamarády veverkou a zajíčkem, nebo třeba medvědím strašidlem Vasilem zažijeme spoustu neobyčejného dobrodružství.

 

míša kulička

Míša Kulička pomáhá Vasilovi...

 

Všichni dohromady žijí v jednom krásném lese, který malého Míšu Kuličku přímo láká k různým hrám a objevování tajemství. A nezbedný medvídek toho samozřejmě využívá, jak nejvíce umí. Není proto divu, že se v jednom díle třeba ztratí své milované mamince a bude pěkně dlouho trvat, než ji zase objeví….

V další epizodě se pak můžeme podívat, jak medvědí rodinka se strašidlem Vasilem založí Cirgus Vasili, v jiné se přátelé zase vydají do ZOO, nebo třeba prohlížet opravdové město….

Večerníček Míša Kulička má v sobě zkrátka úžasné pohádkové kouzlo, které určitě dokáže zaujmout skoro každého malého diváka….

Názvy jednotlivých epizod


1. Míša Kulička v rodném lese
2. Míša Kulička bez maminky
3. Míša Kulička a medvědí strašidlo
4. Míša Kulička a velikonoční výplata
5. Míša Kulička v opravdovém cirkuse
6. Míša Kulička na toulkách městem
7. Míša Kulička v zoologické zahradě


Videa k pohádce Míša Kulička (7)


Míša Kulička na toulkách městem

Když se rozloučili s cirkusem, neměli naši přátelé kam hlavu složit. Cesty byly najednou dlouhé a všude za nimi šlapal hlad.


Míša Kulička - Míša Kulička a medvědí strašidlo

Míša se úžasně vyspinkal. Aby také ne, když ho uspala jeho maminka. Teď má Míša spoustu energie, aby si mohl hrát se svým kamarádem zajíčkem.


Míša Kulička - Míša Kulička a velikonoční výplata

Bylo jaro a všechny cesty míří do světa. Jenže do světa se nejezdí na trakaři, do světa se jezdí s cirkusem. A tak Vasil už nebyl Vasil, ale majstro ...

Zobrazit všechna videa (7)

Písničky k pohádce Míša Kulička (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

Odkazy

Míša Kulička na Bejby.net - starostlivou medvědici Barboru si můžete koupit v podobě plyšové hračky, která hraje

Míša Kulička na Wikipedii
Míša Kulička na CSFD
Míša Kulička na IMDB
Míša Kulička na FDB
TOPlist