Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Moucha

Fandím

20 fanoušků

380.místo

Originální svět hmyzu obohacený o spoustu legrace, smíchu a neobyčejných situací…. Přesně to je kanadský animovaný seriál Moucha, který natočil v roce 1999 režisér Norman LeBlanc. Pohádka vznikla v ateliérech společnosti Teletoon Canada a nabídne všem malým i velkým divákům 45 veselých epizod.

 

fly tales

Moucha se těší na dobrůtku.

 

Děj pohádky Moucha

Celým seriálem nás provede velmi originální postavička malé a tak trochu nezbedné mouchy, která má plno energie a nadšení do života, díky kterým na svých toulkách zažívá nejedno zajímavé dobrodružství….

Společně s naší malou kamarádkou se tak mimo jiné seznámíme se spoustou dalších zvířátek z obrovské hmyzí společnosti, nebo se podíváme na lidský svět z trochu zvláštního, ale jinak moc veselého pohledu.

 

moucha.

Nezbedná moucha chce ochutnat sýr.

 

Ne každý je ale kamarád a tak i moucha občas zažije pár opravdu nebezpečných situací. Nejen ve zvířecím světě, ale převážně v tom našem na ni totiž čeká spousta problémů. Naštěstí se ale naše malá hrdinka ze všech karambolů nakonec dostane a tak může pokaždé letět objevovat nové a nepoznané věci. A že jich tu najde nekonečné množství, o tom není sebemenší pochyb…!


Videa k pohádce Moucha (66)


Moucha - Vánoční stromek

Vánoce se blíží a tak se naše Moucha chystá na průzkum vánočního stromku.


Moucha - Uvnitř psa

Moucha dnes provede inspekční cestu útrobami psa.


Moucha - Vesmír a neznámo

Moucha se dnes dostane do vesmíru, kde se seznámí s různými vesmírnými parazity.

Zobrazit všechna videa (66)

Písničky k pohádce Moucha (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist