Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

MuMuHug

Fandím

6 fanoušků

570.místo

Taiwanský animovaný seriál MuMuHug zavede všechny děti na jeden pohádkový ostrov, kde se mísí spousta zábavy, dobroty a laskavosti.... Příběhy malého hrdiny Mumu natočili v roce 2006 režiséři Vick Wang a Vance Yang a celkem pro nás přichystali 39 veselých epizod.

 

Mumu.

Mumu je rád se svými přáteli.

 

Děj pohádky MuMuHug

Hlavní postavičkou seriálu je malý modrý tvoreček jménem Mumu, který žije v kouzelném pohádkovém světě plném opravdového přátelství, dovádivých her a neobyčejných dobrodružství. V seriálu MuMuHug se ale mimo jiné seznámíme se spoustou dalších zvířátek, kteří obývají jak souš, tak oceán.

Společně s Mumem a jeho kamarády tak budeme moci prožít neobyčejně humorné chvíle. Podíváme se do úžasného vodního království a prozkoumáme jeho tajemství, nebo budeme moct dovádět na pláži a užívat si všeho, co nám příroda nabízí….

 

Mumu.

Mumu má moc laskavé srdíčko...

 

V pohádce ale poznáme i pár ne zrovna dobrých vlastností…. Abyste rozuměli, malý Mumu je sice moc odvážný a má laskavé srdíčko, jenomže také je ohromě zvědavý! A jak určitě všichni víme, zvědavost se občas nevyplácí a tak i náš malý kamarád zažije pár opravdových karambolů.

Ale nemusíte se bát, tohle malé stvoření se naštěstí z problémů vždycky poučí a tak příběhy seriálu MuMuhug vždycky dobře dopadnou…!


Videa k pohádce MuMuHug (12)


MuMuHug - Mávající kačenka (3.díl)

Dnešní díl má název Mávající kačenka. Mumu se dnes potká se zvláště chovající se kačenkou.


MuMuHug - Zlobivá velryba (2.díl)

Dnešní díl má název Zlobivá velryba. Mumu si dnes bude hrát s velrybou.


MuMuHug - Popletený tučňák (9.díl)

Dnešní díl má název Popletený tučňák. Náš kamarád Mumu se potká s popleteným tučňákem.

Zobrazit všechna videa (12)

Písničky k pohádce MuMuHug (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist