Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

O Nanynčiných koláčích

Fandím

5 fanoušků

594.místo

Filmová pohádka O Nanynčiných koláčcích vznikla v roce 1975 a její režie se ujal pan Pavel Kraus. V hlavních rolích se můžeme těšit na spoustu známých herců jako třeba Josefa Dvořáka, Josefa Větrovce, nebo Bořivoje Navrátila. Veselý příběh O Nanynčiných koláčcích tak určitě zaujme nejen malé, ale možná i velké diváky.

 

nan

Nanynka se setkala s vílou Dobruškou.

 

Děj pohádky O Nanynčiných koláčcích

V příběhu se setkáme se dvěma hlavními postavičkami. První z nich je Nanynka, hodné a milé děvče, které umí upéct ty nejlepší koláče v dalekém okolí. Druhým hrdinou je Lojzík, se kterým se má Nanynka moc ráda. Jenomže i přes jejich lásku se tihle dva pořád jenom hádají….

Jednoho dne už to Lojzík nevydrží a raději se vydá do světa. Nanynka je z toho smutná, ale nakonec souhlasí a na cestu svému milému přibalí ještě jednu vzácnost – kouzelný ubrousek víly Dobrušky, který dostala za svůj lahodný koláč.

 

lojzík

Lojzík na své cestě světem...

 

Dáreček by měl Lojzíkovi pomoci na jeho dobrodružné cestě…. Ale než dojde ke svému štěstí, čeká ho ještě spousta událostí, veselých situací a sem tam i nějaký ten karambol.

Nakonec však naštěstí všechno dobře dopadne, Lojzík se stane králem a jeho láska k Nanynce zvítězí nad veškerým zlem.


Videa k pohádce O Nanynčiných koláčích (1)


O Nanynčiných koláčích

Nanynka umí nejlepší koláče v širokém okolí, jenže se svým milým to tak veselé není. Lojzík se chystá do světa a Nanynka mu daruje kouzelný šáteček. ...

Zobrazit všechna videa (1)

Písničky k pohádce O Nanynčiných koláčích (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist