Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Poplach v oblacích

Fandím

36 fanoušků

278.místo

Poplach v oblacích je jeden z celovečerních filmů o kouzleném Panu Tauovi, který se tentokrát postará o pěkný rozruch.

 

Pan Tau se objevil na křídle letadla a tím způsobil pěkný rozruch

Pan Tau se objevil na křídle letadla a tím způsobil pěkný rozruch

 

Děj filmové pohádky Poplach v oblacích

Pan Tau je kouzelný pán s buřinkou a deštníkem, pro kterého není problém procházet se třeba na křídle letadla. To ale nevěděl, jaký rozruch jeho procházka způsobí. Někdo považuje muže na křídle za halucinaci, někdo za trik, ale III. inspektor letecké bezpečnosti Málek za zašifrovanou zprávu o únosu. Jen jeden člověk na palubě ví, kdo je onen elegantní pán na křídle. Je to malá Alenka, která ví, že to je hodný a kouzelný Pan Tau.

Po přistání po něm není samozřejmě ani památky, protože se dokáže proměnit v dětskou hračku – panáčka. Vyšetřováním celé události je pověřen Málek, který se chce muže dopátrat za každou cenu. Jenomže Pan Tau má problém – ztratil svoji kouzelnou buřinku. Ukradne mu ji totiž Bimbo. Bimbo je slon čekající na letišti na převoz do Safari.

 

Pan Tau se na křídle letadla objevil znovu a tentokrát i s dětmi

Pan Tau se na křídle letadla objevil znovu a tentokrát i s dětmi


Rozjíždí se tak honba za ztracenou buřinkou, která nebude tak lehká. Aby buřinku  získal, ukryje se Pan Tau v autě a čeká na vhodnou chvíli, aby získal svoji buřinku zpět. U Bimba ji ale najde zřízenec Kalous, který si buřinku vezme. Buřinka se díky němu dostane až k jeho dcerce Veronice. Kalous zastavuje v poli, aby si odpočinul, když se rozjede, nevšimne si, že Bimbo opustil špatně zajištěnou klec, a tak se Pan Tau ocitá se slonem mezi poli.

Slon v poli způsobí značný rozruch, protože si ho všiml pilot, který díky němu přistál v rybníce. Obyvatelé blízké dědiny uspořádají hon na slona, kterého ale zachránila Veronika díky kouzelné buřince. Verunka přičarovala slona domů, který jejich dům trochu zdemoloval. Ztracený slon byl ale nalezen, a tak ho mohl pan Kalous odvézt do ZOO, kam původně směřoval.

Také Pan Tau konečně našel buřinku. Na letišti si stále lámou hlavu s tím, jak je možné, aby se muž procházel po křídle letadla, když se na křídle znovu objeví Pan Tau, ale tentokrát i s dětmi. Málek se ho sice pokusí zadržet, ale bez úspěchu. Pan Tau mu unikne i tentokrát.


Videa k pohádce Poplach v oblacích (0)


Přidej video

Písničky k pohádce Poplach v oblacích (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

Související články

Zemřel Michael Hofbauer, známý jako Osvald z filmu Lucie, postrach ulice!
Herec odešel z tohoto světa čtyři dny po svých devětačtyřicátých narozeninách!
Celý článek
TOPlist