Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Záhada hlavolamu

Fandím

66 fanoušků

151.místo

Filmový seriál o Rychlých šípech spisovatele Jaroslava Foglara natočil režisér Hynek Bočan roku 1969.

 

Foglarovy chlapce zná snad každý

Foglarovy chlapce zná snad každý

 

Děj seriálu Záhada hlavolamu

Partu kluků, kteří si říkají Rychlé šípy, představuje Mirek Dušín, Jarka Metelka, Rychlonožka, Červenáček a Jindra Hojer. Tito hoši se vydávají do tajemných Stínadel přijít jedné záhadě na kloub. Zjistí, že se v této čtvrti objevil ježek v kleci, tajemný hlavolam. Ve Stínadlech je několik skupin místních kluků a právě se má rozhodnout, kdo se stane náčelníkem Velký Vontem.

Kluci zde zažijí spoustu dobrodružství, jelikož se chtějí dozvědět, co ježek ukrývá a pravdu o tragické smrti bývalého majitele ježka - Jana Tleskače.

Během jejich tajných výprav do Stínadel potkají záhadnou osobu v masce, dva nepřátelské tábory Mažňákovce a příznivce Losny a spoustu dalších postav, které skrývají různá tajemství.

 

Chlapci chtějí vyřešit záhadu hlavolamu

Chlapci chtějí vyřešit záhadu hlavolamu


Videa k pohádce Záhada hlavolamu (9)


Záhada hlavolamu - 5.díl

Kluci se v dopise dočetli, že o ježku v kleci by jim mohl poskytnout informace starý kostelník od kostela sv. Jakuba ve Stínadlech. Kluci se za ním ...


Záhada hlavolamu - 4.díl

Rychlé šípy se dočetli v nalezeném deníku a průběhu bitvy mezi nejsilnějšími dvěma vontskými skupinami, které se marně pokoušel usmířit Vojtěch Vont. ...


Záhada hlavolamu - 3.díl

Na scéně se objevil tajemný hlavolam - ježek v kleci. Kluci se díky tomu stále častěji pouštěli na nebezpečné výpravy na území Vontů.

Zobrazit všechna videa (9)

Písničky k pohádce Záhada hlavolamu (0)


Přidej písničku

Tapety (0)


Přidej tapetu

Omalovánky (0)


Přidej omalovánku

Hlášky (0)


Přidej hlášku

TOPlist