Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Želvy Ninja

Fandím

69 fanoušků

142.místo

Želvy Ninja je animovaný seriál o partě zmutovaných želv. Želvy si získaly u diváků oblibu, proto se dočkaly také hrané podoby. Animovaný verze byla natočena v roce 1987.

 

Želvy ninja musí ochránit svět

Želvy ninja musí ochránit svět

 

Děj seriálu Želvy Ninja

Želvy Ninja žijí společně ve stoce se svým mistrem panem Třískou. Když byly želvy malé, dostaly se do kontaktu s podivnou látkou, díky níž zmutovaly. Vyrostly téměř do lidské velikosti. Těchto obřích želv se ujal starý pan Tříska. Své nové svěřence naučil bojovému umění, ale také síle ducha. Ne nadarmo jim dal jména po umělcích. Raphaelo, Donatello, Michelangelo a Leonardo. Milují pizzu a hlavně musí střežit pořádek.

 

April musí své kamarády krýt

April musí své kamarády krýt

 

Jejich úhlavní nepřítel Trhač a Krang se totiž snaží ovládnout celý svět. Z dimenze X na zemi posílají nejrůznější příšery, se kterými se musí želvy Ninja utkat. Jejich existence je však tajná. Naštěstí mají kamarádku mezi lidmi, která jejich činy nejrůzněji kryje. April, tak se dívka jmenuje, dělá reportérku na kanálu číslo 6. Díky přátelství s želváky je někdy v nebezpečí. Naštěstí to vždy dobře dopadne.


Videa k pohádce Želvy Ninja (11)


Želvy Ninja - Kauza Tříska

Želvy Ninja by rády pomohly Třískovi získat speciální přístroj, který mu může vrátit jeho pravou podobu. Podaří se jim to?


Želvy Ninja - Trhač útočí

Trhač zajal Třísku a na želvy a pustil se do těžké ofenzívy proti želvám. Želvy to nebudou mít jednoduché, aby se dostali k Třískovi.


Želvy Ninja - Kauza myšáci

Trhač se chce dostat ke speciálním malým robotům, kterým se říká myšáci a použít je na své nekalé plány. Zastaví ho naše želvy?

Zobrazit všechna videa (11)

Tapety (6)


Zobrazit všechny tapety (6)

Omalovánky (9)


Zobrazit všechny omalovánky (9)

Hlášky (3)


Šéfe, rychle, tady je zle!


Pomoc! Trhač mne tu uvěznil!


„Vypad jsi z krunýře, Donatello?”

Zobrazit všechny hlášky (3)

Vaše názory

Sdělte svůj názor na pohádku Želvy Ninja ostatním
  • 15.05. | 12:40 irma007

    jste super seriál
TOPlist