Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Anděl Petronel

Fandím

95 fanoušků

27.místo

 

Anděl Petronel je paličatý nešika, který na co sáhne, to zkazí. Nedokáže přiznat svoji chybu a poštval si proti sobě skoro celé nebe. Jediný, kdo s ním ještě neztratil trpělivost byl sám Pán Bůh, který se mu snažil pomoct, a proto mu svěřil důležitý úkol- hlídat nebeskou bránu.

Jenomže Petronel zklamal důvěru samotného Boha, protože svoji práci nedělal dobře a navíc podlehl ďábelským svodům- kartám. Boha navíc ještě urazil, proto je za trest poslán do světa smrtelníků, kde má za úkol napravit alespoň jednoho hříšníka nebo se z něj stane padlý anděl a půjde do pekla. Petronel je lehkomyslný a myslí, že je to hračka.

 

Nakonec mohl i Petronel oslavit narozeniny Ježíška

Nakonec mohl i Petronel oslavit narozeniny Ježíška

 

Brzy ale pozná, jak byl nerozvážný a hloupý sobec a co všechno způsobil. Naštěstí si to ale uvědomil a chtěl vše za pomoci své víry napravit. Což se mu také nakonec povedlo. Sice žádného hříšníka nenapravil, ale napravil sám sebe, proto se mohl vrátit do nebe.


Videa k postavě Anděl Petronel (1)


Anděl páně 2 (celá pohádka)

Petronel s Uriášem se zase vzájemně pokouší. Tentokrát to odskáče jablko ze stromu poznání, které spadne na zem. Mají dvacetčtyři hodin na to, aby ho ...

Zobrazit všechna videa (1)

Obrázky k postavě Anděl Petronel (5)


Zobrazit všechny obrázky (5)

Tapety k postavě Anděl Petronel (0)


Přidej omalovánku

Omalovánky k postavě Anděl Petronel (0)


Přidej omalovánku

Hlášky postavy Anděl Petronel (5)


„Chodit po vodě, to umí jenom náš mladej Pán, ale to víš, to je elita, na to já si netroufám.”


„Bělouši, hlídej!”


„Zdrávas, Maruško!”

Zobrazit všechny hlášky (5)

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Anděl Petronel ostatním
  • 27.02. | 23:35 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist