Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Barbie

Fandím

40 fanoušků

129.místo

 

 

O postavě Barbie

Barbie (Odeta) je obyčejná dívka- dcera pekaře. Odeta se jednoho dne dostává do kouzelného lesa, který má zachránit před zlým čarodějem Rudovousem. Je milá a hodná, ale  má obavy, že na záchranu lesa bude krátká. Myslí si, že v sobě nemá tolik odvahy, aby se dokázala postavit zlému čaroději Rudovousovi. Rudovous ji navíc proměnil v labuť.

 

Odeta byla milá a hodná dívka

Odeta byla milá a hodná dívka, která měla zachránit kouzelný les

 

To v Odetě probudilo odvahu a čím déle je v lese, tím více odvahy jí přibylo a rozhodla se postavit se Rudovousovi i za cenu vlastního života. Navíc také v lese potkává prince, do kterého se zamiluje a i jeho chce před Rudovousem ochránit. Z bojácné dcery pekaře se tak stává „lesní“ bojovnice, která je rozhodnutá Rudovouse porazit. Díky lásce a dobrému srdci se jí to nakonec podaří a získává zpět nejen svoji podobu, ale zachraňuje celý kouzelný les i s jeho obyvateli.


Videa k postavě Barbie (0)


Přidej video

Písničky k postavě Barbie (0)


Přidej písničku

Obrázky k postavě Barbie (6)


Zobrazit všechny obrázky (6)

Tapety k postavě Barbie (6)


Zobrazit všechny tapety (6)

Omalovánky k postavě Barbie (5)


Zobrazit všechny omalovánky (5)

Hlášky postavy Barbie (0)


Přidej hlášku

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Barbie ostatním
  • 28.02. | 00:16 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist