Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Bobík

Fandím

56 fanoušků

75.místo

 

Bobík je silácké prasátko. Miluje spor a posilování a tak ho často můžeme vidět s různými nástroji jako jsou teřeba činky. Nejraději ze všeho má ale box.

 

bobík

Bobík a jeho kytara


Bobík také hodně jí, protože pokrmy od Fifinky jsou jeho velkou slabostí. Je dost nebojácný a dokáže se postarat o všechny naše přátele. Bobík nosí zelenou košili a žluté kalhoty.


Videa k postavě Bobík (5)


Čtyřlístek - Signály z neznáma

Myšpulínovi se podařilo chytit na rádiu tajemný signál. Odkud byl vysílán? Přiletí mimozemšťané?


Čtyřlístek - Myš, která prochází zdí

Myšpulín chce pro Fifinku vymyslet unikátní a geniální prášek na praní. Omylem však vytvoří prostředek po jehož požití se dá projít zdí.


Čtyřlístek - Signály z neznáma

Myšpulín sestavý rádiový přijímač a zanedlouho na něj zachytí podivný signál. Do kuchyně obydlí, kde bydlí se svými kamarády přiletí podivná ...


Čtyřlístek ve službách krále

Naši partičku překvapí při procházce na Karlově mostě obživlý lev, který je zavede do útrob hradu, kde už na ně čeká samotný císař Rudolf...

Zobrazit všechna videa (5)

Písničky k postavě Bobík (0)


Přidej písničku

Obrázky k postavě Bobík (6)


Zobrazit všechny obrázky (6)

Tapety k postavě Bobík (0)


Zobrazit všechny tapety (0)

Omalovánky k postavě Bobík (3)


Zobrazit všechny omalovánky (3)

Hlášky postavy Bobík (0)


Přidej hlášku

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Bobík ostatním
  • 27.02. | 23:51 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist