Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Eliška

Fandím

75 fanoušků

42.místo

 

trong>O postavě Eliška

Eliška byla hodné a pracovité děvče. Kromě toho byla také velmi krásná a není divu, že se v jednu chvíli objevilo hned několik nápadníků. Elišce se ale zalíbil Jindřich, který měl plnou hlavu zakletých princezen. Aby Jindřich neodešel, namluvila mu, že je u nich v rybníce zakletá princezna.

Eliška pořád doufala, že Jindřicha touha po vysvobození princezny opustí a že pochopí, že ho má ráda. Její přání byla nakonec vyslyšena a Jindřich našel svoji princeznu ze mlejna.

 

Eliška

Eliška sice nebyla bohatá ani urozená, přesto byla krásná jako princezna


Videa k postavě Eliška (3)


Princezna ze mlejna 2 (celá pohádka)

Pokračování úspěšné české pohádky Princezna ze mlejna přináší další dobrodružství krásné Elišky (Andrea Černá), odvážného Jindřicha (Radek Valenta), ...


Princezna ze mlejna (celá pohádka)

V jihočeské vísce, uprostřed stříbrných rybníků a tmavých lesů, žije pohledný mládenec Jindřich, který se jednoho dne vydá do světa s pevným ...


Princezna ze mlejna 2 - Houbaření

Eliška se vydá s Čertíkem do lesa na houby. Podívejte se však sami, jaké houby Čertík posbíral.

Zobrazit všechna videa (3)

Obrázky k postavě Eliška (11)


Zobrazit všechny obrázky (11)

Tapety k postavě Eliška (0)


Přidej omalovánku

Omalovánky k postavě Eliška (0)


Přidej omalovánku

Hlášky postavy Eliška (0)


Přidej hlášku

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Eliška ostatním
  • 27.02. | 23:41 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist