Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Fiona

Fandím

54 fanoušků

80.místo

Pohádka: Shrek

Bytost: Princezny

 

Fiona bývala krásnou princeznou, ale když se narodila zaklela jí sudička a od té doby když slunce zapadá změní se na obludu (zlobryni). Její osud se ale mění ve chvíli, kdy jí místo krásného prince zachraňuje Shrek.

Princezna Fiona ovšem není typická princezna, jak by se na první pohled mohlo zdát. Fiona totiž ovládá karate a někdy se jako princezna vůbec nechová. Fiona má ale jedno velké tajemství, které před všemi skrývá. Její záchranou má být jen pravá láska, která jí na vždy vrátí její podobu.

Její pravá láska je ale zlobr Shrek, do kterého se zamilovala a kletba je nakonec zlomena a Fioně zůstává její pravá tvář- tvář zlobryně.

 

Princezna Fiona se zamiluje do Shreka a zůstane nakonec zlobryní.


Videa k postavě Fiona (0)


Přidej video

Obrázky k postavě Fiona (11)


Zobrazit všechny obrázky (11)

Tapety k postavě Fiona (4)


Zobrazit všechny tapety (4)

Omalovánky k postavě Fiona (3)


Zobrazit všechny omalovánky (3)

Hlášky postavy Fiona (0)


Přidej hlášku

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Fiona ostatním
  • 27.02. | 23:51 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist