Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Helena

Fandím

33 fanoušků

161.místo

 

Princezna Helenka je dcera krále Dobromysla „Veselého“. Od začátku příběhu veselá a pracovitá princezna, která se snaží vymyslet plán, jak překazit domluvenou svatbu s princem Václavem, aby si sama mohla vybrat a vdát se za mladíka z vězení… tedy vlastně prince Václava. Nápad být smutnou princeznou ve Veselém království se zdá zprvu dobrý, ale nakonec se díky němu roztáčí kolotoč šlamastik, které musí princezna za pomoci svého milého zvládnout, aby nakonec mohla být zase šťastnou a usměvavou Helenkou.

 

Princezna Helenka vymyslí na krále drobnou lest a stane se smutnou...


Videa k postavě Helena (1)


Šíleně smutná princezna (celá pohádka)

Šíleně smutná princezna je pohádka plná krásných písniček. Hudební pohádka vypráví o princezně a princi, kteří se mají vzít, protože to dohodli ...

Zobrazit všechna videa (1)

Obrázky k postavě Helena (7)


Zobrazit všechny obrázky (7)

Tapety k postavě Helena (0)


Přidej omalovánku

Omalovánky k postavě Helena (0)


Přidej omalovánku

Hlášky postavy Helena (0)


Přidej hlášku

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Helena ostatním
  • 28.02. | 00:23 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist