Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Jindřich

Fandím

42 fanoušků

120.místo

 

Jindřich byl mladík, který se vydal do světa hledat zakletou princeznu. Byl natolik zaslepen touhou najít princeznu, že si nevšiml toho, že ho má někdo skutečně rád. Nohy ho zanesly k mlýnu, kde žila krásná Eliška, které se Jindřich líbil. Jenomže Jindřich měl plnou hlavu princezen.

Eliška doufala, že dostane rozum a zjistí,  že ho má ráda, ale on básnil jen a jen o princeznách. Nakonec si ale přeci jen Jindřich uvědomil, že princezna nemusí být jen z hradu, v krásných šatech a s korunkou, ale že to může být třeba jen obyčejná holka z mlýna, do které se zamiloval.

 

Jindřich nakonec svou princeznu našel

Jindřich nakonec svou princeznu našel


Videa k postavě Jindřich (1)


Princezna ze mlejna (celá pohádka)

V jihočeské vísce, uprostřed stříbrných rybníků a tmavých lesů, žije pohledný mládenec Jindřich, který se jednoho dne vydá do světa s pevným ...

Zobrazit všechna videa (1)

Obrázky k postavě Jindřich (8)


Zobrazit všechny obrázky (8)

Tapety k postavě Jindřich (0)


Přidej omalovánku

Omalovánky k postavě Jindřich (0)


Přidej omalovánku

Hlášky postavy Jindřich (1)


"Seš pěknej podvodník a ten zelenej z rybníka taky,chtěli jste mě napálit..."

Zobrazit všechny hlášky (1)

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Jindřich ostatním
  • 28.02. | 00:15 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist