Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Míša Kulička

Fandím

39 fanoušků

132.místo

 

Míša Kulička je malý a tak trochu zlobivý medvídek, který žije s maminkou v jednom krásném lese. Míša častokrát vymyslí spoustu nezbedností, které se mu následně pořádně vymstí. V jednom díle se tak třeba ztratí své mamince, ve druhém zase spadne do komína…. Zažijeme s ním ale i spoustu legrace a dobroty, takže určitě stojí za to se na jeho překrásné příběhy podívat až do konce.

 

Míša.

Míša Kulička má spoustu nápadů...


Videa k postavě Míša Kulička (7)


Míša Kulička na toulkách městem

Když se rozloučili s cirkusem, neměli naši přátelé kam hlavu složit. Cesty byly najednou dlouhé a všude za nimi šlapal hlad.


Míša Kulička - Míša Kulička a medvědí strašidlo

Míša se úžasně vyspinkal. Aby také ne, když ho uspala jeho maminka. Teď má Míša spoustu energie, aby si mohl hrát se svým kamarádem zajíčkem.


Míša Kulička - Míša Kulička a velikonoční výplata

Bylo jaro a všechny cesty míří do světa. Jenže do světa se nejezdí na trakaři, do světa se jezdí s cirkusem. A tak Vasil už nebyl Vasil, ale majstro ...


Míša Kulička - V Rodném lese

Jednoho dne se v lese Hvízdalce objevila chlupatá kulička. No ano, je to náš Míša Kulička. Je to malinkatý medvídek, který začíná zkoumat své ...

Zobrazit všechna videa (7)

Písničky k postavě Míša Kulička (0)


Přidej písničku

Obrázky k postavě Míša Kulička (17)


Zobrazit všechny obrázky (17)

Tapety k postavě Míša Kulička (0)


Přidej omalovánku

Omalovánky k postavě Míša Kulička (0)


Přidej omalovánku

Hlášky postavy Míša Kulička (0)


Přidej hlášku

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Míša Kulička ostatním
  • 28.02. | 00:18 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist