Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Myšpulín

Fandím

54 fanoušků

82.místo

Pohádka: Čtyřlístek

Bytost: Kočky

 

Mišpulín je geniální profesor a vynálezce. Vymýšlí spoustu vymožeností a novot, které ale často přinesou víc škody, než užitku. Myšpulín je vždycky klidný a nikdy ho nic nevyvede z míry. Navíc jak sám říká, při každém problému dokáže přijít na nějaké lepší řešení. Je to velmi bystrý kocour a ostatní ho považují za svého vůdce.

 

myšpulín

Geniální profesor Myšpulín

 

Myšpulín navíc vlastní kapitanský a řidičský průkaz. Běžně nosí bílou košilku s červeným sakem, modré pruhované kalhoty a fialového motýlka, díky čemuž je za každé situace dobře upravený.


Videa k postavě Myšpulín (5)


Čtyřlístek - Signály z neznáma

Myšpulínovi se podařilo chytit na rádiu tajemný signál. Odkud byl vysílán? Přiletí mimozemšťané?


Čtyřlístek - Myš, která prochází zdí

Myšpulín chce pro Fifinku vymyslet unikátní a geniální prášek na praní. Omylem však vytvoří prostředek po jehož požití se dá projít zdí.


Čtyřlístek - Signály z neznáma

Myšpulín sestavý rádiový přijímač a zanedlouho na něj zachytí podivný signál. Do kuchyně obydlí, kde bydlí se svými kamarády přiletí podivná ...


Čtyřlístek ve službách krále

Naši partičku překvapí při procházce na Karlově mostě obživlý lev, který je zavede do útrob hradu, kde už na ně čeká samotný císař Rudolf...

Zobrazit všechna videa (5)

Písničky k postavě Myšpulín (0)


Přidej písničku

Obrázky k postavě Myšpulín (6)


Zobrazit všechny obrázky (6)

Tapety k postavě Myšpulín (0)


Zobrazit všechny tapety (0)

Omalovánky k postavě Myšpulín (2)


Zobrazit všechny omalovánky (2)

Hlášky postavy Myšpulín (0)


Přidej hlášku

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Myšpulín ostatním
  • 27.02. | 23:57 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist