Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Nastěnka

Fandím

38 fanoušků

136.místo

Pohádka: Mrazík

Bytost: Ženy

 

Nastěnka byla hodná a laskavá dívka, která žila se svým hodným otcem a nevlastní matkou a její dcerou v chaloupce. Nastěnka byla nucena zastávat veškeré práce, ale přesto vše dělala, aby měl její tatínek klid. Jednou se u rybníka setkala s namyšleným Ivánkem, který se ale proměnil v medvěda. Byla smutná, protože ji Ivánek za svoji proměnu vynadal.

 

Nastěnka byla i přes nepřízeň osudu milé a hodné děvče

Nastěnka byla i přes nepřízeň osudu milé a hodné děvče

 

Nastěnku navíc vyhnala macecha z domu, ale naštěstí se jí ujal děda Mrazík, který ji vzal do svého domu. U něj doma se ale dotkla berly mrazilky a umrzla. Z její „zmrzlé smrti“ ji ale polibkem vysvobodil Ivánek. Oba dva Mrazík odměnil a mohla se konat veselka.


Videa k postavě Nastěnka (2)


Mrazík (celá pohádka)

Mrazík je legendární ruská pohádka o pracovité Nastěnce, statečném, ale samolibém Ivanovi a lásce, která si poradí se zlou macechou stejně jako s ...


Mrazík - Vdavky

"Jen co ráno vstane, již v krbu oheň plane", tak těmito slovy chválí zlá macecha svou dceru Marfušu, snažící se jí provdat za nápadníka. Nápadník ...

Zobrazit všechna videa (2)

Obrázky k postavě Nastěnka (4)


Zobrazit všechny obrázky (4)

Tapety k postavě Nastěnka (0)


Přidej omalovánku

Omalovánky k postavě Nastěnka (0)


Přidej omalovánku

Hlášky postavy Nastěnka (0)


Přidej hlášku

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Nastěnka ostatním
  • 28.02. | 00:18 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist