Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Pinďa

Fandím

48 fanoušků

98.místo

Pohádka: Čtyřlístek

Bytost: Zajíci

 

Pinďa je ze všech přátel tím největším strašpytlem. Ve většině příběhů se moc neprojevuje, je hodně bojácný, ale často také dokáže svůj strach parádně překonat. Pinďa je mimo jiné vynikající běžec a dokonce vyhrál spoustu atletických závodů.

 

pinďa

Rychlý běžec Pinďa

 

Díky svým dlouhým uším Pinďa slyší všechno, co se kde šustne a tak mu nikdy nic neuteče. Oblečen je do červených kalhot s jednou velkou kšandou.
Videa k postavě Pinďa (5)


Čtyřlístek - Signály z neznáma

Myšpulínovi se podařilo chytit na rádiu tajemný signál. Odkud byl vysílán? Přiletí mimozemšťané?


Čtyřlístek - Myš, která prochází zdí

Myšpulín chce pro Fifinku vymyslet unikátní a geniální prášek na praní. Omylem však vytvoří prostředek po jehož požití se dá projít zdí.


Čtyřlístek - Signály z neznáma

Myšpulín sestavý rádiový přijímač a zanedlouho na něj zachytí podivný signál. Do kuchyně obydlí, kde bydlí se svými kamarády přiletí podivná ...


Čtyřlístek ve službách krále

Naši partičku překvapí při procházce na Karlově mostě obživlý lev, který je zavede do útrob hradu, kde už na ně čeká samotný císař Rudolf...

Zobrazit všechna videa (5)

Písničky k postavě Pinďa (0)


Přidej písničku

Obrázky k postavě Pinďa (6)


Zobrazit všechny obrázky (6)

Tapety k postavě Pinďa (0)


Zobrazit všechny tapety (0)

Omalovánky k postavě Pinďa (2)


Zobrazit všechny omalovánky (2)

Hlášky postavy Pinďa (0)


Přidej hlášku

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Pinďa ostatním
  • 28.02. | 00:09 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist