Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Princ

Fandím

168 fanoušků

13.místo

 

Princ je dědic trůnu, kterého ale kralování moc nezajímá. Jeho největší zábavou je lov, na který se vydává se svými přáteli a utíká tak z hodin etikety, které ho vůbec nezajímají. Princ je také velice zděšen, když mu otec oznámí, že se musí ženit.

O ženění nechtěl slyšet do chvíle, kdy se na plese, který měl být princův zásnubní, objeví krásná a neznámá dívka, která prince naprosto uchvátí. Po jejím zmizení princ nelenil a vydal se dívku všemožně hledat. Nenechal se oklamat lstí, kterou pro něj připravila macecha a Dora a svoji Popelku nakonec našel.

 

Princ zbožňuje hony a lov až do chvíle, kdy potká Popelku...


Videa k postavě Princ (2)


Tři oříšky pro Popelku (celá pohádka)

Tři oříšky pro Popelku je jedna z nejkrásnějších českých pohádek. Pohádkový příběh vypráví o hodné a milé Popelce, která musí poslouchat svoji zlou ...


Tři oříšky pro Popelku - Droběna

Bál pořádaný královskou rodinou otevírá princova volenka. Koho si asi jeho jasnost vybere?

Zobrazit všechna videa (2)

Obrázky k postavě Princ (5)


Zobrazit všechny obrázky (5)

Tapety k postavě Princ (0)


Přidej omalovánku

Omalovánky k postavě Princ (0)


Přidej omalovánku

Hlášky postavy Princ (3)


Král: "Jestli já jsem takhle vyváděl kvůli ženění..." Princ: "Jenomže ty sis bral maminku, kdežto mě vnucuješ samý cizí holky."


To budu raději kácet stromy.


Jenomže ty sis bral maminku, kdežto mě vnucuješ samý cizí holky.

Zobrazit všechny hlášky (3)

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Princ ostatním
  • 27.02. | 23:31 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist