Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Princezna Růženka

Fandím

68 fanoušků

50.místo

 

Růženka byla jedinou dcerou krále Dalimila a královny Elišky. Její teta na ni v den jejího narození uvalila kletbu, která ji předpověděla, že v den svých sedmnáctých narozenin se píchne o trn a na věky usne. Princezna o kletbě nevěděla, protože se jí její královští rodiče snažili ze všech sil ochránit.

 

Růženka se zamilovala do prince Jaroslava

Jaroslav s Jiřím měli soutěžit o polibek od Růženky

 

Růženku sledovali na každém kroku a v celém království nesmělo být nic, o co by se mohla píchnout. Rodiče se snažili kletbu zažehnat sňatkem s princem Jiřím. Princezna se ale zamilovala do jeho mladšího bratra Jaroslava, který ji nakonec kletby zbavil svým polibkem z lásky.


Videa k postavě Princezna Růženka (1)


Jak se budí princezny (celá pohádka)

Pohádka vypráví krásný příběh o princezně Růžence, které zlá teta Melénie předpoví, že se píchne do prstu a díky tomu usne a s ní usne i celé ...

Zobrazit všechna videa (1)

Písničky k postavě Princezna Růženka (0)


Přidej písničku

Obrázky k postavě Princezna Růženka (2)


Zobrazit všechny obrázky (2)

Tapety k postavě Princezna Růženka (0)


Přidej omalovánku

Omalovánky k postavě Princezna Růženka (0)


Přidej omalovánku

Hlášky postavy Princezna Růženka (0)


Přidej hlášku

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Princezna Růženka ostatním
  • 27.02. | 23:43 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist