Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Princezna Štěpánka

Fandím

4 fanoušci

909.místo

 

Štěpánka je vysněná dcerka mladého královského páru. To, že se narodila až po dohodě s čertem netuší až do svých 18ti let. Do té doby také žije poklidný a spokojený život, vyrůstá se svým velkým kamarádem, synem služebné Veroniky Štěpánem. A právě do něj se také jednoho dne zamiluje….

 

štěpánka

Mladičká princezna Štěpánka


Jenže v den jejích 18. narozenin vyjde najevo krutá pravda a Štěpánka by se tak měla vdát za pekelného Lucifera. To se ví, že ona i rodiče nejsou nadšení a tak král narychlo uspořádá bál, na kterém si má mladá princeznička vybrat jiného urozeného nápadníka. Mezi uchazeče se ale schová i samotný čert, jenže toho Štěpánka odmítne. Rozzlobený Lucifer pak princeznu zakleje do přízraku, který se každou noc zjevuje na terasách.

Naštěstí je tu ale Štěpán, který se své lásky nehodlá jen tak lehce vzdát. Podstoupí proto složitou cestu, která prověří jeho odhodlanost a dobrotu. A nakonec se mu opravdu povede Štěpánku osvobodit a společně pak budou žít dlouhý a pohádkový život….


Videa k postavě Princezna Štěpánka (1)


Čertova nevěsta (celá pohádka)

Královna by ráda děťáko, ale pořád nic. Královna se proto obrátí na čerta. Zakrátko se narodí princeznička Štěpánka. No jo, ale taková smlouva s ...

Zobrazit všechna videa (1)

Písničky k postavě Princezna Štěpánka (1)


Zobrazit všechny písničky (1)

Obrázky k postavě Princezna Štěpánka (0)


Přidej obrázek

Tapety k postavě Princezna Štěpánka (0)


Přidej omalovánku

Omalovánky k postavě Princezna Štěpánka (0)


Přidej omalovánku

Hlášky postavy Princezna Štěpánka (0)


Přidej hlášku

TOPlist