Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Profesor Severus Snape

Fandím

28 fanoušků

187.místo

 

Severus Snape je profesorem na Škole čar a kouzel v Bradavicích. Celé své působení na škole vyučoval Lektvary, jak základní, tak pro pokročilé třídy.

O post učitele Obrany usiloval léta, Brumbál mu ho však nehodlal přidělit, jakkoli Snape měl výbornou kvalifikaci, protože pro něj byl jednak cennější jako špeh u Voldemorta a za druhé si ho vysoce cenil pro osobní odvahu a další charakterové vlastnosti nepříliš oceňované studenstvem.

Černokněžník totiž po skončení vlastního studia v Bradavicích o místo Obrany usiloval též a Brumbál věděl, že by Snapa v záchvatu vzteku zabil za to, že uspěl, kde Voldemort selhal. Snape byl zpočátku spojencem Voldemorta, ale na stranu dobra se přidává v den, kdy zemřela jeho láska Lily – Harryho matka.

 

Severus Snape

Profesor Severus Snape byl řediletem koleje Zmijozel

 

Právě to je jeden z hlavních důvodů, proč se tolik snaží ve své špionážní práci. Je mistrem nitrobrany širokého spektra složitých neverbálních kouzel, zahrnujících věci typu čtení myšlenek a obranu proti němu, vymazání nebo pozměňování paměti, přikázání někomu něco udělat jen silou vůle a podobně.

Harry Snapa  neměl rád, ale není se moc čemu divit, protože k němu byl v hodinách lektvarů pro jeho původ (nenáviděl Jamese, Harryho otce) velice nepříjemný a mnohdy ho urážel.


Videa k postavě Profesor Severus Snape (0)


Přidej video

Písničky k postavě Profesor Severus Snape (0)


Přidej písničku

Obrázky k postavě Profesor Severus Snape (2)


Zobrazit všechny obrázky (2)

Tapety k postavě Profesor Severus Snape (3)


Zobrazit všechny tapety (3)

Omalovánky k postavě Profesor Severus Snape (1)


Zobrazit všechny omalovánky (1)

Hlášky postavy Profesor Severus Snape (0)


Přidej hlášku

TOPlist