Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Shrek

Fandím

107 fanoušků

22.místo

Pohádka: Shrek

Bytost: Obři

 

Zelený zlobr Shrek s tykadly jako má mimozemšťan je velký samotář, který žije sám ve své bažině. Všichni lidé se ho bojí, protože si myslí, že je zlý, což ale ve skutečnosti není pravda. Shrekovi tato „nálepka“ vyhovuje, protože může žít sám a nerušeně v poklidné bažině. Jeho samota je ale narušena a do jeho života vstupuje užvaněný Oslík, který snad nikdy nezavře pusu.

Společně s oslíkem se vydává na cestu, kde ho čeká jedno velké dobrodružství. Ačkoli Shrek vypadá na první pohled jako věčně nabručený, ale ve skutečnosti má dobré srdce. „Zlobři jsou totiž jako cibule,“ jak říkal Oslík. „Mají jednotlivé vrstvy.“ I ze Shreka se nakonec vyloupne vtipný zlobr, který už není nabručený na celý svět a ani samotář. Na své cestě získá totiž řadu přátel, ale hlavně opravdovou lásku.

 

Shrek se vydává za dobrodružstvím.


Videa k postavě Shrek (1)


Shrek - Řev

Malý fracek a jeho otec požadují po Shrekovi, aby předvedl svůj pověstný řev. Donutí ho k tomu?

Zobrazit všechna videa (1)

Obrázky k postavě Shrek (18)


Zobrazit všechny obrázky (18)

Tapety k postavě Shrek (5)


Zobrazit všechny tapety (5)

Omalovánky k postavě Shrek (4)


Zobrazit všechny omalovánky (4)

Hlášky postavy Shrek (2)


„Jmenuju se Shrek, ne Špek!”


„Neviděly jste mého osla, dámy?”

Zobrazit všechny hlášky (2)

Vaše názory

Sdělte svůj názor na postavu Shrek ostatním
  • 27.02. | 23:35 shandi23

    Hello ,i am Shandi Cabrera from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at (shandiby@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks.
TOPlist