Pohádky Zábava Uživatelé Soutěže

Soutěž s Myšákem Mickey o 5 kufříků na kolečkách!

Na otázky můžete odpovídat od 06.01.2014 00:01 do 12.01.2014 23:59

Disney Channel a Pohádkář.cz pro vás připravili soutěž o 5x Mickeyho kufřík na kolečkách pro každého malého cestovatele.

Výhru získá 5 vylosovaných výherců, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.

5x Mickeyho kufřík na kolečkách pro každého malého cestovatele

5x Mickeyho kufřík na kolečkách pro každého malého cestovatele

 

Hodnota kufříku je 350 Kč!

 

O seriálu Myšák Mickey:

Seriálu v moderním pojetí nechybí groteskní nádech typický pro klasického Mickey Mouse. Série kreslených epizod představuje Mickeyho v mnoha odlišných humorných situacích, které zobrazují jeho energii a smysl pro lumpárny spolu s pro něj typickým diváky milovaným kouzlem a dobrým srdcem. V každém díle kresleného seriálu se Mickey ocitne na jiném místě dnešního světa včetně Santa Monicy, New Yorku, Paříže, Pekingu, Tokia, Benátek a Alp.

Musí se vyrovnat s různými situacemi a náhlými komplikacemi, a to vše za eskalace fyzických a vizuálních gagů. Příběhy zobrazují autentické, srdečné a heroické momenty, které Mickey prožívá při objevování a zažívání nových životních zkušeností spolu se svými komickými partnery – myškou Minnie, kačerem Donaldem, Daisy, Goofym a Plutem. 

V premiéře epizody s názvem Bez šatů neobsluhujeme se Mickey a Donald snaží koupit oběd v plážovém snack baru, ale jsou jednoznačně odmítnuti, protože nerespektují jasné upozornění: „Bez trička a bez bot nebudete obslouženi“. V další epizodě s názvem Jódlberg si Mickey přeje navštívit Minnie na vrcholku hory, kde má chalupu, ale brzy zjistí, že lavinové riziko značně komplikuje běžně dostupnou cestu nahoru.

V epizodě Párek v New Yorku se Mickey snaží pro svoji milovanou a hrozně hladovou Minnie koupit párek v rohlíku, ale skončí pronásledován v newyorském Central Parku. V díle Fofr v Tokiu Mickey bojuje s bláznivými tokijskými komunitami na střeše rychlostního vlaku, zatímco v epizodě Boj s vedrem musí Mickey, Donald a Goofy přijít na kreativní způsob, jak se ochladit během nejteplejšího dne v roce.

 

Nápovědu k soutěžní otázce najdete v popisu seriálu. Seriál o nových dobrodružstvích našeho oblíbeného Myšáka Mickeyho vysílá Disney Channel, vždy o víkendu (so i ne) v 10:55. Více na WWW.DISNEY.CZ.

 

 

 


Soutěžní otázky

1) Co chtěl Mickey koupit pro svoji milovanou Minnie v New Yorku?

Květy

Párek v rohlíku (správná odpověď)

Nové šaty

Výherci soutěže

Petr Kibus, Poděbrady,
Hana Tvrdíková,Duchcov,
Vlasta Havelková, Týnec nad Sázavou,
Karolina Chládková, Praha 4,
Mirka Jiránková, Karlovy Vary,

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

Pravidla soutěže

Obecná ustanovení

Soutěž probíhá na území České republiky.

Účastníkem soutěže se stává registrovaný uživatel portálu www.pohadkar.cz, který souhlasí s  pravidly soutěže a požadovaným způsobem odpoví na soutěžní otázky (dále jen "soutěžící"). Vstupem do soutěže se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla soutěže.

Organizátorem soutěže je provozovatel portálu, společnost Motions.cz s.r.o., se sídlem Chopinova 1533/2, PSČ 120 00, IČ: 28951212, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka 155333 C (dále jen "provozovatel").

Soutěž je určená výhradně pro registrované uživatele portálu, zaměstnanci provozovatele jsou z účasti v soutěži vyloučení.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva na zrušení soutěže bez náhrady.

Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Provozovatel si ve sporných případech vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Každý soutěžící může v jedné soutěži odpovídat pouze jednou. Při vícenásobných odpovědích budou duplicitní hlasy ze soutěže vyřazeny.

Soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázky budou dále zařazeny do slosování o věcné ceny. Losování výherce je zabezpečeno automatickým generátorem náhodných čísel.  Provozovatel zveřejní výherce na stránce soutěže a osobně ho vyrozumí o cenách e-mailem popř. telefonicky.

Soutěžící poskytuje provozovateli souhlas, se zpracováním osobních údajů (jména, příjmení, e-mailové a fyzické adresy) pro marketingové účely, tj. pro zasílání novinek a to i komerčního charakteru.

Provozovatel chrání Osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje a prohlašuje, že podnikl veškerá možná, tj. t.č. známá opatření, aby tyto údaje zabezpečil před neoprávněnými zásahy třetích osob.

Provozovatel však nenese odpovědnost za případné neoprávněné zásahy třetích osob, v důsledku nichž tyto osoby neoprávněně získají přístup k Osobním údajům jednotlivých soutěžících a/nebo k jejich Uživatelským účtům a/nebo k příslušné databázi provozovatele a tyto údaje neoprávněně použijí, využijí, zneužijí nebo je zpřístupní třetím osobám.

Základní mechanismus soutěže

Soutěž probíhá pouze v termínu uveřejněném na stránce soutěže.

Úkolem soutěžících je zodpovězení soutěžních otázek, z nich každá má 3 varianty odpovědí. Z každé trojice odpovědí je pouze jedna správná.

Provozovatel oznámí jméno výherce nejpozději 2 dny po ukončení soutěže na stránkách soutěže. Jméno výherce, společně s názvem města, bude uvedeno na stránce soutěže. Provozovatel osobně vyrozumí výherce o získání ceny e-mailem popř. telefonicky nejpozději do 7 dnů po ukončení soutěže.

Předání výher

Vylosované výherce kontaktuje provozovatel e-mailem popř. telefonicky.

Ceny jsou výhercům zasílány poštou.

Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Sponzor soutěže

Logo sponzora

Více informací a skvělých videí pro děti na WWW.DISNEY.CZ

 

TOPlist